آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود انیمیشن Monsters University 2013 دانشگاه هیولاها دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود انیمیشن Monsters University 2013 دانشگاه هیولاها دوبله فارسی

خلاصه داستان : انشگاه هیولا داستان دو هیولا ، مایک و سوللی را می گوید و زمان تحصیلشان در کالج ، جایی که آنها به عنوان رقیب شروع می شوند ، اما به آرامی بهترین دوستان می شوند. جان گودمن ، بیلی کریستال ، استیو بوسکمی ، باب پترسون و جان راتزنبرگر به ترتیب در نقش های جیمز پی سالیوان ، مایک وازوفسکی ، رندال بوگز ، روز و آدم برفی نفرت انگیز بازی می کنند. بانی هانت ، که در فیلم اول خانم فلینت را ابراز کرد ، معلم مدرسه کلاس مایک را خانم کارن گریوز صدا می کند.

دانلود انیمیشن Monsters University 2013

دانلود انیمیشن Your Name 2016

معرفی انیمیشن Monsters University 2013 :

University Monsters یک انیمشن کمدی سه بعدی کامپیوتری آمریکایی در سال ۲۰۱۳ است که توسط استودیوی Pixar Animation Studios برای Walt Disney Pictures تولید شده است. کارگردانی توسط دن اسکنلون در اولین فیلم سینمایی خود و به تهیه کنندگی کوری رائه ، با جان لاستر ، پیت داکتر ، اندرو استنتون و لی اونریک به عنوان تهیه کننده اجرایی انجام شده است. موسیقی این انیمیشن توسط رندی نیومن ساخته شده است و آن را به عنوان هفتمین همکاری وی با پیکسار بدست آورد. این یک prequel برای Monsters، Inc است (۲۰۰۱) ، آن را به عنوان اولین ، و در حال حاضر ، تنها زمانی که پیکسار ساخته شده است یک فیلم prequel. 7 دانشگاه هیولا داستان دو هیولا ، مایک و سوللی را می گوید و زمان تحصیلشان در کالج ، جایی که آنها به عنوان رقیب شروع می شوند ، اما به آرامی بهترین دوستان می شوند. جان گودمن ، بیلی کریستال ، استیو بوسکمی ، باب پترسون و جان راتزنبرگر به ترتیب در نقش های جیمز پی سالیوان ، مایک وازوفسکی ، رندال بوگز ، روز و آدم برفی نفرت انگیز بازی می کنند. بانی هانت ، که در فیلم اول خانم فلینت را ابراز کرد ، معلم مدرسه کلاس مایک را خانم کارن گریوز صدا می کند.

معرفی فیلم در  IMDB :

Mike Wazowski (Billy Crystal) and James P. “Sully” Sullivan (John Goodman) are an inseparable pair, but that wasn’t always the case. From the moment these two mismatched monsters met, they couldn’t stand each other. This movie unlocks the door to how Mike and Sully overcame their differences and became the best of friends.

انیمیشن پیشنهادی :

Inside Out 2015

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود انیمیشن Monsters University 2013 دانشگاه هیولاها دوبله فارسی

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !