آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Altar Rock 2019 | سنگ محراب با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Altar Rock 2019 | سنگ محراب با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان : گاردنر به راننده محلی کابین نیکو قبل از شروع کالج کمک می کند تا با مرگ غم انگیز والدینش در سقوط هواپیمای شخصی مقابله کند. نیکو  نمی داند که او تروریست است و هواپیما را خراب کرده است و با نقشه ای برای بمباران جشن سالانه چهارم جولای ساحل در جزیره نانتاکست درگیر است. آیا او می تواند خودش را جمع کرده و از قتل عام وحشتناک جلوگیری کند؟

دانلود فیلم Altar Rock 2019

دانلود فیلم Altar Rock 2019

معرفی فیلم سنگ محراب (Altar Rock 2019) :

سنگ محراب نام فیلمی مهیج و اکشن محصول سال ۲۰۱۹ آمریکا به کارگردانی آندرژ بارتکوویاک است که قرار بود اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود اما بدلیل بیماری همه گیر جهانی تاریخ انتشار آن به زمان نامعلومی عقب افتاد. از ستارگان حاظر در آن میتوان کی جی آپا ، اسکات ادکینز و هند آیزلی را نام برد. در خلاصه داستان فیلم آمده است که گاردنر به راننده محلی کابین نیکو قبل از شروع کالج کمک می کند تا با مرگ غم انگیز والدینش در سقوط هواپیمای شخصی مقابله کند. نیکو  نمی داند که او تروریست است و هواپیما را خراب کرده است و با نقشه ای برای بمباران جشن سالانه چهارم جولای ساحل در جزیره نانتاکست درگیر است. آیا او می تواند خودش را جمع کرده و از قتل عام وحشتناک جلوگیری کند؟

 

معرفی فیلم در imdb :  

“Tillie” Gardner’s summer romance with local cab driver Niko before starting college is helping her cope with the tragic death of her parents in a private plane crash a few weeks earlier. Too bad she doesn’t know yet he is the brother of the terrorist who actually sabotaged the plane, and who is also involved with a plot to bomb the annual Fourth of July beach celebration on Nantucket Island. Can she gather herself and her wits together and discover his dark secret in time to prevent a terrible massacre?

 

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم رزمی The Game Changer 2017

 

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

 دانلود فیلم Altar Rock 2019 | سنگ محراب با زیرنویس فارسی چسبیده

بزودی در رسانه آپنود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !