آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Bajrangi Bhaijaan 2015 | برادر باجرانگی دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود فیلم Bajrangi Bhaijaan 2015 | برادر باجرانگی دوبله فارسی

خلاصه داستان : یک دختر بچه پاکستانی به همراه مادرش به هند سفر میکنند. شاهدا که نمیتواند صحبت کند تمام دغدغه خانواده اش شده است و برای شفاعت در یک مکان مذهبی به هند می ایند. هنگامی که مادر شاهدا در قطار خوابش میبرد او پیاده شده و در یکی از شهر های هند گم میشود. پاوان او را پیدا کرده و برای اینکه خانواده اش را پیدا کند به پاکستان میرود اما ....

دانلود فیلم Bajrangi Bhaijaan 2015

دانلود فیلم Bajrangi Bhaijaan 2015

معرفی فیلم برادر باجرانگی (Bajrangi Bhaijaan 2015) :

برادر باجرانگی فیلمی کمدی و عاشقانه محصول سال ۲۰۱۵ هند به کارگردانی کبیر خان است. از باززیگران ان میتوان سلمان خان، کارینا کاپور، هارشالی مالهوترا، مهر ویج، شارات ساکسنا، عدنان سامی و اوم پوری را نام برد. این فیلم با امتیاز بسیار خوبی که بدست اورده توانست در رده ۲۵۰ فیلم برتر قرار گیرد و نظرات زیادی را به خود جلب کند. چون نام فیلم از دو بخش باجرانگی (نام یکی از خدایان بودایی‌ها) و باهیجان (در زبان هندی یعنی برادر جان) تشکیل شده‌ است در صدا و سیمای ایران به‌ نام شاهدا تغییر یافت. این فیلم با استقبال خوبی رو به رو شد و فروش خوبی در گیشه داشت. در خلاصه داستان فیلم امده است که یک دختر بچه پاکستانی به همراه مادرش به هند سفر میکنند. شاهدا که نمیتواند صحبت کند تمام دغدغه خانواده اش شده است و برای شفاعت در یک مکان مذهبی به هند می ایند. هنگامی که مادر شاهدا در قطار خوابش میبرد او پیاده شده و در یکی از شهر های هند گم میشود. پاوان او را پیدا کرده و برای اینکه خانواده اش را پیدا کند به پاکستان میرود اما ….

معرفی فیلم در imdb :  

A little mute girl from a Pakistani village gets lost on her return back from a trip to India. In Kurukshetra, she meets Pawan – an ardent devotee of Lord Hanuman – who is in the midst of a challenge posed by his lover’s father. In trying to discover the girl’s parents, he develops an unshakable bond with her. He tries to get into Pakistan through a path righteous to his conscience and later, accompanied with a smart Pakistani news reporter – a story that captures the imagination of the public in both countries.

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم Kick 2014

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود فیلم Bajrangi Bhaijaan 2015 | برادر باجرانگی دوبله فارسی

سانسور و بازبینی شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !