آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Batman Begins 2005 | بتمن آغاز میکند دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود فیلم Batman Begins 2005 | بتمن آغاز میکند دوبله فارسی

خلاصه داستان : بروس وین برای مقابله با ترس از خفاش که مربوط به زمان کودکی خود میشود به درون چاهی که در ان افتاده بود میرود و پس از تمرینات دشوار برای مقابله با جرم و جنایت به گاتهام باز میگردد و تبدیل به ....

دانلود فیلم Batman Begins 2005

دانلود فیلم Batman Begins 2005

معرفی فیلم بتمن آغاز میکند (Batman Begins 2005) :

بتمن آغاز میکند فیلمی مهیج و اکشن محصول سال ۲۰۰۵ آمریکا به کارگردانی کریستوفر نولان است. از ستارگان ان میتوان به کریستین بیل در نقش بتمن، مایکل کین، لیام نیسون، کیتی هلمز، گری الدمن و مورگان فریمن اشاره کرد. در هفته اول اکران، ۴۸ میلیون دلار فروش داشت. در نهایت با فروش جهانی ۳۷۴ میلیون دلار در رده ۲۵۰ فیلم برتر قرار گرفت و از سوی منتقدین نظرات مثبت زیادی دریافت نمود. بروس وین برای مقابله با ترس از خفاش که مربوط به زمان کودکی خود میشود به درون چاهی که در ان افتاده بود میرود و پس از تمرینات دشوار برای مقابله با جرم و جنایت به گاتهام باز میگردد و تبدیل به ….

معرفی فیلم در  IMDB :

When his parents are killed, billionaire playboy Bruce Wayne relocates to Asia, where he is mentored by Henri Ducard and Ra’s Al Ghul in how to fight evil. When learning about the plan to wipe out evil in Gotham City by Ducard, Bruce prevents this plan from getting any further and heads back to his home. Back in his original surroundings, Bruce adopts the image of a bat to strike fear into the criminals and the corrupt as the icon known as “Batman”. But it doesn’t stay quiet for long.

فیلم پیشنهادی :

کالکشن فیلم های بتمن

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود فیلم Batman Begins 2005 | بتمن آغاز میکند دوبله فارسی

سانسور و بازبینی شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !