آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Boss Level 2020

دانلود فیلم Boss Level 2020

خلاصه داستان : فیلم رتبه رییس (Boss Level) یک افسر نیروهای ویژه را روایت می کند که درست در روز مرگش در یک چرخه زمانی پایان نیافتنی گیر می کند و باید به هر طریقی که شده خودش را از این منجلاب نجات دهد.

رتبه رئیس (به انگلیسی: Boss Level) یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر اکشن و فیلم علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۸ که در سال ۲۰۲۰ اکران عمومی شد. این اثر به نویسندگی و کارگردانی جو کارنهان، با بازیگری مل گیبسون، فرانک گریلو و نائومی واتس می‌باشد.

A retired special forces officer is trapped in a never ending time loop on the day of his death.

دانلود فیلم Boss Level 2020

در نوامبر ۲۰۱۷ اعلام شد که مل گیبسون و فرانک گریلو در حال مذاکره برای بازیگر شدن در این فیلم هستند. بازیگران بعدی در مارس ۲۰۱۸ با حضور ویل ساسوو، نائومی واتس، آنابل والیس و راب گرانکووسکی به جمع بازیگران ادامه یافت.فیلمبرداری در آن ماه در جورجیا آغاز شد. کن جئونگ، ماتیلد الیویه، سلینا لو و میشل یو ماه بعد به جمع بازیگران پیوستند(دانلود فیلم Boss Level 2020).

نکته ۱ : جو کارناهان سالها برای ساخت این فیلم تلاش کرد. نام اصلی این فیلم “ادامه” بود و کریس بوری و ادی بوری آن را در سال ۲۰۱۰ نوشتند. کارنهان فیلم نامه را بازنویسی کرد و در سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که آن را برای کمپانی فاکس قرن بیستم کارگردانی خواهد کرد. او بعداً از یک آزمایش صحنه را با فرانک گریلو فیلمبرداری کرد و آن را به صورت آنلاین منتشر کرد. فاکس در نهایت تصمیم گرفت که با آن جلو نرود و باعث عدم انتشار فیلم شد.

نکته ۲ : این فیلم به مادر فرانک گریلو تقدیم شده که در سال ۲۰۱۹ درگذشت.

نکته ۳ : این فیلم دومین فیلم مل گیبسون با فرانک گریلو بعد از لبه تاریکی ۲۰۱۰ است.

فیلم پیشنهادی:

دانلود فیلم Boss Level 2020

نکته ۳ : در این فیلم از هلیکوپتر Black UH-1 استفاده شده همچنین این فیلم در قاهره و جورجیا فیلمبرداری شده است و این هلیکوپتر به “Huey Bee” معروف است. Huey توسط RJR Props در آتلانتای ایالت جورجیا تهیه شده است.آزانس RJR Props ناوگان هواپیمایی دارد. RJR همچنین برای اجاره برخی هواپیماهای مورد استفاده در فیلم از دولت وام گرفته است. Huey توسط مالک آن واقع در قاهره ، جورجیا نگهداری می شود. هلی کوپتر از طریق یک تریلر سفارشی حمل می شود و در بسیاری از رویدادها در شعاع ۲۰۰ مایل و در رویدادهایی مانند سالانه Rattlesnake Roundup در Whigham ، Ga استفاده میشود(دانلود فیلم Boss Level 2020).

نکته ۴ : کن جئونگ و راب گرونکوفسکی قبلاً در فصل سوم سریال The Masked Singer (2020) با هم کار کرده اند. کن جئونگ به عنوان یکی از چهار داور اصلی و راب گرونکوفسکی به عنوان یکی از شرکت کنندگان در مسابقه حضور دارند.

سانسور شده با زیرنیس فارسی چسبیده

تریلر فیلم

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !