آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011 دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011 دوبله فارسی

خلاصه داستان : استیون راجرز شهروندی معمولی است که شوق شرکت در جنگ را دارد اما بدلایل پزشکی اجازه شرکت در جنگ را به او نمیدهند. دانشمندی بنام آبراهام به او پیشنهاد همکاری در پروژه ای بنام ابر سرباز را میدهد تا بتواند از این طریق وارد میدان نبرد شود. راجرز بعد از انجام آزمایشات فرا انسانی تبدیل به ....

دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011 دوبله فارسی

دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011

معرفی فیلم Captain America The First Avenger 2011 : کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو نام یک فیلم ابرقهرمانانه آمریکایی محصول سال ۲۰۱۱ است. این فیلم بر پایهٔ شخصیت کاپیتان آمریکا در کمیک‌ بوک‌ های منتشر شده توسط مارول کامیکس ساخته است. این فیلم پنجمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. جو جانستون کارگردانی آن را بر عهده داشته و کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی فیلم‌ نامهٔ فیلم را نگاشته‌ اند. ستارگانی چون کریس ایوانز، تامی لی جونز، هوگو ویوینگ، هایلی اتول، سباستین استن، دومینیک کوپر، نیال مک‌دوناف، درک لوک و استنلی توچی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در گیشه بیش از ۳۷۰ میلیون دلار در سرتاسر دنیا فروخت. دنباله‌ای به نام کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان در ۴ آوریل ۲۰۱۴ اکران شد و دنبالهٔ سومی نیز به نام کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در ۶ مهٔ ۲۰۱۶ به نمایش درآمد. در داستان فیلم آمده است که استیون راجرز شهروندی معمولی است که شوق شرکت در جنگ را دارد اما بدلایل پزشکی اجازه شرکت در جنگ را به او نمیدهند. دانشمندی بنام آبراهام به او پیشنهاد همکاری در پروژه ای بنام ابر سرباز را میدهد تا بتواند از این طریق وارد میدان نبرد شود. راجرز بعد از انجام آزمایشات فرا انسانی تبدیل به ….

معرفی فیلم در  IMDB :

It is 1942, America has entered World War II, and sickly but determined Steve Rogers is frustrated at being rejected yet again for military service. Everything changes when Dr. Erskine recruits him for the secret Project Rebirth. Proving his extraordinary courage, wits and conscience, Rogers undergoes the experiment and his weak body is suddenly enhanced into the maximum human potential.

دانلود پوستر ویرایش شده فیلم : (برای دانلود با کیفیت بالا رو تصویر کلیک کنید)

دانلود فیلم Captain America The First Avenger 2011 | کاپیتان آمریکا ۱ دوبله فارسی

سانسور و بازبینی شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

  • احمد1 آوریل 2021 پاسخ

    ممنون که فیلم های سانسور شده می گذارید

    • عمو حامد1 آوریل 2021 پاسخ

      تمام فیلم ها مناسب خانواده هستند