آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010

دوبله فارسی دانلود فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010

خلاصه داستان : هری پس از کشته شدن دانبلدور اینک هری و دوستانش بدنبال جان پیچ ها هستند تا ولدمورت را شکست دهند اما او در حال رشد است و قدرتش از سابق بیشتر شده است. در این میان کنترل هاگوارتز و وزارت سحر و جادو در کنترل ولمورت است تا اینکه سر و کله هری پاتر پیدا میشود. هری پی میبرد که تنها سه چیز که یادگاران مرگ را میسازند قادر به ....

دانلود فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010

دانلود فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 2010

معرفی فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ: پارت ۱ (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010) :

هری پاتر و یادگاران مرگ بخش اول نام هفتمین قسمت از سری هری پاتر محصول سال ۲۰۱۰ انگلیس به کارگردانی دیوید یتس است. از بازیگران آن میتوان دنیل ردکلیف در نقش هری پاتر، روپرت گرینت در نقش رون ویزلی، اما واتسون در نقش هرمیانی گرنجر، شان بیگرستف و مایلز ریچاردسن را معرفی کرد. این فیلم قسمت اول از مجموعه دو قسمتی یادگاران مرگ است که از سوی منتقدان با نظرات مثبتی همراه بوده و به فروش ۹۶۰ میلیون دلاری دست یافته است. در این فیلم شاهد اتفاقاتی هستید که هری و دوستانش رقم میزنند و بدنبال اشیا جاودانه ساز ولدمورت هستند. در خلاصه داستان فیلم آمده است که هری پس از کشته شدن دانبلدور اینک هری و دوستانش بدنبال جان پیچ ها هستند تا ولدمورت را شکست دهند اما او در حال رشد است و قدرتش از سابق بیشتر شده است. در این میان کنترل هاگوارتز و وزارت سحر و جادو در کنترل ولمورت است تا اینکه سر و کله هری پاتر پیدا میشود. هری پی میبرد که تنها سه چیز که یادگاران مرگ را میسازند قادر به ….

 

معرفی فیلم در imdb :  

Voldemort’s (Ralph Fiennes’) power is growing stronger. He now has control over the Ministry of Magic and Hogwarts. Harry (Daniel Radcliffe), Ron (Rupert Grint), and Hermione (Emma Watson) decide to finish Dumbledore’s (Sir Michael Gambon’s) work and find the rest of the Horcruxes to defeat the Dark Lord. But little hope remains for the trio, and the rest of the Wizarding World, so everything they do must go as planned.

 

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم I Frankenstein 2014

دانلود کالکشن هری پاتر

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010

سانسور و بازبینی شده + پخش آنلاین

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

  • حمیدرضا4 اکتبر 2020 پاسخ

    ملزومات ی دانلود راحت و بی دردسر رو تو سایتتون فراهم کردین عالی😍😍