آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009 | هری پاتر و شاهزاده دورگه

دوبله فارسی دانلود فیلم Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009 | هری پاتر و شاهزاده دورگه

خلاصه داستان : هری که در سال ششم هاگوارتز است برای گذراندن دوره خود با دامبلدور به صورت خصوصی خاطرات او و ولدمورت را بازبینی میکنند. دامبلدور که توسط پرفسور اسنیپ کشته میشود قبل از مرگ به هری پاتر از وجود اشیایی خبر میدهد که فقط با نابود کردن آنها میتواند ولدمورت را شکست دهد. هری برای پیدا کردن جاودانه ساز ها باید ....

دانلود فیلم Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009

دانلود فیلم Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009

معرفی فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه (Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009) :

هری پاتر و شاهزاده دورگه نام ششمین قسمت از سری هری پاتر محصول سال ۲۰۰۹ انگلیس به کارگردانی دیوید یتس است. از بازیگران آن میتوان دنیل ردکلیف در نقش هری پاتر، روپرت گرینت در نقش رون ویزلی، اما واتسون در نقش هرمیانی گرنجر، شان بیگرستف و مایلز ریچاردسن را معرفی کرد. این فیلم با ۹۳۴ میلیون دلار فروش تبدیل به دومین فیلم پرفروش سال ۲۰۰۹ شد و از دید منتقدان بسیار موفق عمل کرده است. این قسمت از سری هری پاتر مقدمه ای برای پایان قصه و تمام شدن ماجراهای او و ولدمورت است. در خلاصه داستان فیلم آمده است که هری که در سال ششم هاگوارتز است برای گذراندن دوره خود با دامبلدور به صورت خصوصی خاطرات او و ولدمورت را بازبینی میکنند. دامبلدور که توسط پرفسور اسنیپ کشته میشود قبل از مرگ به هری پاتر از وجود اشیایی خبر میدهد که فقط با نابود کردن آنها میتواند ولدمورت را شکست دهد. هری برای پیدا کردن جاودانه ساز ها باید ….

 

معرفی فیلم در imdb :  

In Harry Potter’s (Daniel Radcliffe’s) sixth year at Hogwarts School of Witchcraft, he finds a book marked mysteriously, “This book is the property of the Half Blood Prince”, which helps him excel at Potions class and teaches him a few dark and dangerous ones along the way. Meanwhile, Harry is taking private lessons with Dumbledore (Sir Michael Gambon) in order to find out about Voldemort’s (Ralph Fiennes’) past so they can find out what might be his only weakness.

 

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم The Lord of the Rings 3 2003

دانلود کالکشن هری پاتر

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود فیلم Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009 | هری پاتر و شاهزاده دورگه

سانسور و بازبینی شده + پخش آنلاین

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !