آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Mission: Impossible 5 2015 | ماموریت غیرممکن ۵ دوبله فارسی

دوبله فارسی دانلود فیلم Mission: Impossible 5 2015 | ماموریت غیرممکن ۵ دوبله فارسی

خلاصه داستان : ایتن هانت که طی یک پروژه پی به یک خیانت برده است برای افشای حقیقت دست به کارهایی میزند که از نظر رئیس و مسئول سازمان جاسوسی آمریکا فعالیت های او و سازمان مورد قبول نیست و آن ها را مجبور میکند تا ....

دانلود فیلم Mission: Impossible 5 2015

دانلود فیلم Mission Impossible 5 2015

معرفی فیلم ماموریت غیرممکن ملت یاغی (۲۰۱۵ Mission: Impossible – Rogue Nation) :

ماموریت غیرممکن ملت یاغی نام فیلمی اکشن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۵ آمریکا به کارگردانی کریستوفر مک کوآیر است. از بازیگران آن میتوان تام کروز ، ربکا فرگوسن ، جرمی رنر و وینگ رامس را نام برد. این فیلم قسمت پنجم از مجموعه هفت قسمتی ماموریت غیرممکن است که سری هفتم آن در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. از دید منتقدان سری فیلم های ماموریت غیر ممکن با درخشش تام کروز بسیار جذاب بوده و با استقبال خوبی رو به رو بوده است. این فیلم در گیشه موفق بوده و به فروش بالایی دست یافته است. ملت یاغی نام پنجمین سری ماموریت غیرممکن است که توانسته امتیاز قابل توجه کسب کند و دارای صحنه های اکشن زیبا و تماشایی است که با بازی تام کروز به عنوان مامور هانت و با تعقیب و گریز های پی در پی او نظرات مثبت تماشاچیان را به خود جلب کرده است. در خلاصه داستان قسمت پنجم از این سری آمده است که ایتن هانت که طی یک پروژه پی به یک خیانت برده است برای افشای حقیقت دست به کارهایی میزند که از نظر رئیس و مسئول سازمان جاسوسی آمریکا فعالیت های او و سازمان مورد قبول نیست و آن ها را مجبور میکند تا ….

 

معرفی فیلم در imdb :  

CIA chief Hunley (Baldwin) convinces a Senate committee to disband the IMF (Impossible Mission Force), of which Ethan Hunt (Cruise) is a key member. Hunley argues that the IMF is too reckless. Now on his own, Hunt goes after a shadowy and deadly rogue organization called the Syndicate.

 

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم G I Joe: The Rise of Cobra 2009

 

پوستر فیلم : (برای بزرگنمایی روی پوستر کلیک کنید)

دانلود فیلم Mission: Impossible 5 2015 | ماموریت غیرممکن ۵ دوبله فارسی

سانسور و بازبینی شده با دوبله فارسی

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !