آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه

دانلود فیلم The Room 2019 | اتاق با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم The Room 2019 | اتاق با زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان : داستان این فیلم درباره زوج جوانی هست که خانه ای جدا افتاده از شهر را خریداری میکنن و برای زندگی به آنجا میروند . اما به زودی در این خانه اتاقی پیدا میکنند که …

دانلود فیلم The Room 2019

دانلود فیلم The Room 2019

معرفی فیلم The Room 2019 : یک فیلم ترسناک فرانسوی ۲۰۱۹ به کارگردانی کریستین ولکمن و با بازیگران اولگا کورلنکو ، کوین جانسنس ، جان فلاندر ، جوشوا ویلسون و کارول وایرس است. این فیلم در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ در جشنواره بین المللی فیلم فوق العاده بروکسل به نمایش درآمد. نقشه بر روی یک زوج جوان متمرکز شده است که گهگاهی راهی برای تحقق هر یک از خواسته های خود برای تملک مادی کشف می کند و سپس با تلاش برای به دست آوردن فرزندی که تاکنون نتوانسته اند از او دور شود بسیار دور است. داستان از این قرار است که یک زن و شوهر دوست داشتنی در دهه سی ، متی و کیت ، به یک عمارت منزوی بزرگ در بالای شهر نیوهمپشایر منتقل می شوند و شهر بزرگ را پشت سر می گذارند تا بدنبال زندگی واقعی تر و سالم تری باشند. آنها هنگام تعمیر خانه قدیمی ، یک اتاق پنهان مرموز را پیدا می کنند و به زودی متوجه می شوند که اتاق قادر است آرزوهای بزرگ خود را برآورده کند. هرچه بخواهند – میلیون ها دلار ، نقاشی اصلی ون گوگ ، مجلل ترین لباس ها – بلافاصله تحقق می یابد. زن جوان با داشتن ….

دانلود فیلم The Room 2019

خلاصه فیلم در imdb :

While moving into a secluded mansion, a young loving couple, Kate and Matt discovers a strange secret room, whose interior holds the power to make everything they want a reality. Millions of dollars, the original of Van Gogh and the most luxurious outfits – whatever they want, instantly materializes. One day, she decides to ask the room to grant them the child they haven’t been able to have. But their initial happiness from this blessing will have unforeseen consequences. As they say: careful what you wish for.

دانلود فیلم The Room 2019 | اتاق با زیرنویس فارسی چسبیده با لینک مستقیم

بازبینی و سانسور شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

  • Hadi14 ژانویه 2020 پاسخ

    سانسور شدس؟

    • admin16 ژانویه 2020 پاسخ

      بله