آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Vanguard 2020 | ونگارد با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم Vanguard 2020 | ونگارد با زیرنویس فارسی چسبیده

خلاصه داستان : یک شرکت امنیتی پنهان به نام ونگارد که توسط مزدوران یکی از مرگبارترین سازمان‌های جهان مورد هدف قرار می‌گیرد ، اکنون تنها امید این شرکت برای بقا یک حسابدار می‌باشد و ...

دانلود فیلم Vanguard 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده

Vanguard 2020

معرفی فیلم :

Vanguard (ونگارد) یک فیلم ماجراجویی اکشن چینی در سال ۲۰۲۰ به نویسندگی و کارگردانی استنلی تونگ است که جکی چان ، یانگ یانگ و میا موقی در آن بازی می کنند. این هفتمین فیلم چان با کارگردانی تانگ است. این فیلم به صورت عادی قرار بود در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ در چین اکران شود اما به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

مکان های فیلمبرداری در دوبی ، امارات متحده عربی و تایوان بود. همچنین طبق خبرهای رسمی در حادثه ای جکی چان هنگام فیلمبرداری صحنه ای از فیلم تقریبا غرق شد. گفته می شود که ۸۰ میلیون یوان (تقریباً ۱۲ میلیون دلار) به چان پرداخت شده است.

فیلم قرار بود در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ در چین اکران شود  اما به دلیل همه گیری COVID-19 پس گرفته شد. اکران های نمایشی Vanguard در سنگاپور و فیلیپین به دلیل به تعویق افتادن اکران فیلم در چین به تأخیر افتاده است. از آنجا که شیوع COVID-19 در چین باعث لغو بسیاری از نمایش های نمایشی شد ، مقررات خاصی مانع از پخش هر فیلم چینی در خارج از کشور قبل از اکران محلی فیلم در چین می شود. در اول سپتامبر سال ۲۰۲۰ اعلام شد که این فیلم در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰ به سینماهای چین راه پیدا می کند. نسخه انگلیسی فیلم در سینماهای امارات متحده عربی افتتاح شد و کشورهای همسایه را در ۸ اکتبر ۲۰۲۰ انتخاب کرد. Gravitas Ventures حقوق آمریکای شمالی را به دست آورد و قصد دارد در ۲۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ اکران گسترده تئاتری فیلم ، از جمله درایوها و سینماهای IMAX را ارائه دهد.

از زبان imdb :

Covert security company Vanguard is the last hope of survival for an accountant after he is targeted by the world’s deadliest mercenary organization.

بازیگران :

جکی چان در نقش تنگ هوانتینگ
یانگ یانگ در نقش لی ژنیو
آی لون در نقش ژانگ کایکسوان
میا موقی در نقش می یا
زو ژنگتینگ در نقش شندیائو
فدی زکی در نقش بادیگارد
خو روو هان در نقش Fareeda

دانلود پوستر ویرایش شده فیلم : (برای دانلود با کیفیت بالا رو تصویر کلیک کنید)

دانلود فیلم Vanguard 2020 دوبله فارسی با زیرنویس فارسی چسبیده

سانسور شده با زیرنویس فارسی

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

  • Ehsan24 نوامبر 2020 پاسخ

    دوبلش کی میاد؟

    • admin24 نوامبر 2020 پاسخ

      ب احتمال زیاد دو هفته دیگ