آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019 | فکر می کنی من کی هستم با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019 | فکر می کنی من کی هستم با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان : داستان این فیلم اجتماعی و رازآلود درباره‌ی یک معلم مطلقه‌ی پنجاه ساله به نام کلیر است ، او تصمیم می‌گیرد یک پروفایل جعلی در شبکه‌ی اجتماعی از یک فرد بیست و چهار ساله برای خود ایجاد کند و با استفاده از عکس شخصی دیگر یک شخصیت کاملا تخیلی از خود بسازد. اما…

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019

معرفی فیلم Who You Think I Am 2019 : 

کلر ، معلم طلاق ۵۰ ساله ، یک پروفایل جعلی در فیس بوک از یک زن ۲۴ ساله ایجاد می کند. او عکسی از یک سبزه بسیار جوان آنلاین را پیدا می کند و از آن استفاده می کند. او شخصیت کاملاً تخیلی خلق کرده است ، اما چرا؟ در ابتدا او این کار را برای جاسوسی از جو ، معشوق و همرزمانش انجام داد. اما جو فقط درخواستهای دوستانی را که شخصاً می شناسد قبول می کند. برای رسیدن به جو ، کلر بهترین دوست خود کریس را برای دوستان خود ارسال می کند و او می پذیرد. این زوج شروع به تبادل پیام می کنند و دوستی جعلی آنها به یک رابطه عشق جعلی تبدیل می شود. کلر عاشق کریس است و عاشق مشخصات جعلی او است. حالا او می خواهد زیبایی ۲۴ ساله ای که با او گپ می زد را ملاقات کند. او یک شغل شلوغ ، سفرهای حرفه ای و حتی یک شخص سابق حسود را اختراع می کند. هرچه عشق و علاقه بیشتری داشته باشد ، وضعیت غیرقابل تحمل می شود. کلر بین غیرممکن بودن این عشق و درد ناشی از اعتراف در فریب خود پاره شده است و خطر از دست دادن آن را دارد.

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019

معرفی فیلم در imdb

Claire, a 50-year-old divorced teacher, creates a fake Facebook profile of a 24-year-old woman. She finds a photo of a pretty young brunette online and uses it. She has created an entirely fictional character, but why? Originally she did it to spy on Jo, her on-and-off lover. But Jo only accepts friend requests from people he knows personally. To get to Jo, Claire sends his best-friend Chris a friend request and he accepts. The pair begins to exchange messages and their fake friendship turns into a fake love affair. Claire is in love with Chris and he is in love with her fake profile. Now he wants to meet the 24-year-old beauty he’s been chatting with. She invents a busy job, professional trips and even a jealous ex. The more and more in love they are the more the situation becomes unbearable. Claire is torn between the impossibility of this love and the pain of having to admit her deception and risk losing it.

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019

فیلم پیشنهادی :

دانلود فیلم The Fighting Preacher 2019

دانلود فیلم Who You Think I Am 2019 | فکر می کنی من کی هستم با زیرنویس فارسی

بازبینی و سانسور شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !