آپنود
فیلم های ویژه آپنود مشاهده همه
وب سایت آپنود در سازمان ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.

دانلود انیمیشن سربازان امپراطور ۲۰۱۰ دوبله فارسی

دانلود انیمیشن سربازان امپراطور ۲۰۱۰ دوبله فارسی

خلاصه داستان : گروهی از اولترامارین ها به تماس اضطراری یک جهان مقدس امپریال پاسخ می دهند. یک شرکت کامل از مشت های شاهنشاهی در آنجا مستقر بود ، اما جوابی از آنها دریافت نمی شود. این گروه تحقیق می کند تا بفهمد چه اتفاقی در آنجا افتاده است.

دانلود انیمیشن Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie 2010 دوبله فارسی

Ultramarines

معرفی انیمیشن :

Ultramarines: A Warhammer 40،۰۰۰ Movie یک فیلم علمی تخیلی CGI است که در جهان خیالی Warhammer 40،۰۰۰ Games Gamesshop ساخته شده و براساس بخش Ultramarines نیروی دریایی فضایی ساخته شده است. ترنس استامپ ، شان پرتوی و جان هرت سرپرستی گروه بازیگران صدا را بر عهده دارند ، و فیلمنامه آن را نویسنده کتابخانه سیاه ، دان ابنت نوشت. این فیلم با گروهی از تفنگداران فضایی فصل مشتهای شاهنشاهی مورد حمله دشمن ناشناخته آغاز می شود. به یک تفنگدار فضایی به نام نیدون گفته می شود که از “Codex” محافظت کند و درست قبل از اینکه گلوله آتش همه آنها را بگیرد ، برای اطاعت از دستورات او مسابقه می دهد. در جای دیگر ، در یک دوئل آموزشی ، سوار یک Space Marine Strike Cruiser ، Brother Proteus و Captain Severus of the Ultramarines Chapter Spar شوید. پروتئوس موفق به خلع سلاح Severus می شود ، با این حال ، او به سرعت از دست پروتئوس فرار می کند و به نوبه خود او را شکست می دهد ، و اعلام می کند که یک تفنگدار فضایی هرگز تسلیم نمی شود. سپس اعضای تیم Ultima Squad در جمع کشتی خود ، یک چکش Relic Thunder Hammer ، یک سلاح مقدس نشان داده می شود. کاپیتان و دست راست او ، Apothecary Pythol رهبران را در یک مراسم سوگند بر روی چکش هدایت می کند. با اتمام مراسم ، تیم Ultima Squad خود را برای اولین مأموریت خود – یک پرواز به سیاره میترون – آماده می کنند.

از زبان imdb :

A squad of Ultramarines answer a distress call from an Imperial Shrine World. A full Company of Imperial Fists was stationed there, but there is no answer from them. The squad investigates to find out what has happened there.

دانلود پوستر ویرایش شده فیلم : (برای دانلود با کیفیت بالا رو تصویر کلیک کنید)
پیشنهاد انیمیشن :

 

 

دوبله فارسی و سانسور شده

بخش دانلود

فیلم های پیشنهادی

نظرات کاربراننظر خود را در مورد فیلم یا سریال بنویسید

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !